Digirooms Alarm Paneli Özellikleri

digirooms mühendislik hırsız alarm paneli
Digirooms Mühendislik hırsız alarm paneli

Digirooms Mühendislik olarak kullandığımız alarm panelleri son teknoloji ve içinde birçok modül bulunduran bir sistemdir. Kullandığımız paneller hem alarm takip merkezlerine bağlanabilir, hem de kendi içindeki arama modülü sayesinde sabit telefon hattınızı kullanarak içine kaydedilen 5 numarayı alarm oluştuğu zaman arama yapar. Panel içine ses kaydı yapılabilme özelliğine sahiptir. Bu ses kaydını hırsızlık girişimi olduğunda arama yaptığı telefonlara sırası ile okur. Böylece tam olarak hangi hırsızlık girişimi olduğunu bilirsiniz.

Kullandığımız panel hem kablolu hem de kablosuz detektör bağlanabilme özelliğine sahiptir. 5 numarayı arama özelliğine sahiptir. içine ses kaydı yapılabilir. 8 adet kablosuz kumanda bağlanabilir. Kendi içinde tuş takımı bulunmaktadır. 8 adet zone yani bölge bulunmaktadır. Bu zonlara kablosuz olarak PIR, Manyetik kontak, beam, darbe detektörlerinden istenilen 24 adedi bağlanabilir veya kablolu olarak en fazla 16 adet bağlanabilir.

Kullandığımız panel hırsız alarm sistemi olarak kullanılabileceği gibi, yangın algılama ve ihbar sistemi olarak da kullanılabilir. İstenirse 2 sistem de aynı anda çalışacak şekilde kullanılabilir. Kullandığımız panel birçok detektörün bağlanması ve panelin bu detektörlere göre programlanmasına olanak sağlar. Örneğin 1,2,3 zonlar hırsız alarm sistemi detektörleri için, geriye kalanlar yangın alarm sistemi detektörleri için ayrılabilir. İstenilen farklı şekillerde programlanabilir. Yangın algılama, duman, gaz, detektörleri bağlanabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir